atrakcje

U nas nie sposób się nudzić, turyści mogą uprawiać różnorodne formy wypoczynku od biernego odpoczynku po wspinaczki skalne.

W bliskiej odległości znajdują się ciekawe miejsca jak góra Zborów, zamki w Ogrodzieńcu, Morsku, Pilicy, Olsztynie, Ostrężniku oraz Zespół Pałacowy w Złotym Potoku i wiele innych. Po zwiedzeniu tutejszych atrakcji można zrobić sobie całodniową wycieczkę do Częstochowy - to tylko 40 km, albo odwiedzić Smoka Wawelskiego w Krakowie - odległość ok. 60 km.

Żywa lekcja historii

Jak mawia stare przysłowie: „jeśli Ci powiem – zapomnisz, jeśli pokażę – zapamiętasz, jeśli wytłumaczę – zrozumiesz”. Dlatego też aby lekcja historii nie zamykała się w szkolnych murach i nie zabijała nudą, zapraszamy wszystkie dzieci na "Żywe lekcje historii" w pod zamkiem.

Manufaktura Słodyczy

Manufaktura Słodyczy to miejsce gdzie cukier miesza się z kolorowymi barwnikami i gdzie powstają pachnące, tęczowe lizaki. Godzinny pokaz kończy się własnoręcznym zrobieniem lizaka.

wycieczki rowerowe

Na życzenie naszych gości (po wcześniejszym ustaleniu) możemy zorganizować nieograniczoną liczbę rowerów. Gościniec Orlik znajduje się samycm sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej przez który biegnie mnóstwo ścieżek rowerowych.

wspinaczka na skałkach w mirowie

Atrakcja wymaga wsześniejszego ustalenia.

loty balonem

Atrakcja wymaga wsześniejszego ustalenia.

spływ kajakiem

Atrakcja wymaga wsześniejszego ustalenia.

Zapraszamy na niesamowitą przygodę połączoną z wygodnym noclegiem do Mirowa - miejscowości położonej na Szlaku Orlich Gniazd.

← Wstecz
Top